Et En

Võistluskalender

Jooksmine
P 23.06
Eidapere mõis
Põhijooks 5km, Noortejooks- 2,5km, Mamma lastejooks 500m
R
Jooksmine
P 23.06
Karksi ordulinnuse varemed
R
Jooksmine
E 24.06
Lasnamäe Linnaosa Valitsus
8. ETAPP / Pae park
R
Jooksmine
R 28.06
Hellenurme vesiveski
R
Triatlon
L 29.06
Räägu järv
Frank Kutter Raplamaa MV triatlonis 0,75km+20km+5km, HOOG noorte triatlon 0,15 km ujumine+7km rattasõitu+ 1,25km jooksu, MAMMA Lastetriatlon 0,05+2+0,4, Frank Kutter põhidistants võistkonnad
R
Kepikõnd
L 29.06
Saaremaa
Maanteerattasõit
L 29.06
Sangaste Lossiküla, Jaanimäe talu
R
Ujumine
L 29.06
Käsmu
3.5 km, VIRTUAAL 3.5 km
R
Jooksmine
P 30.06
Kehtna mõisa park
Põhijooks 5km, Noortejooks- 2,5km, Mamma lastejooks 500m
R
Jooksmine
P 30.06
Võsu
Cappy lastejooks, Panasonic 4 km ajavõtuga, Neptunas 10 km ajavõtuga, VIRTUAAL Panasonic 4 km, VIRTUAAL Neptunas 10 km, VIRTUAAL Cappy lastejooks
R
Jooksmine
K 03.07
Kohila Spordikeskuse staadion
R
Jooksmine
K 03.07
Tallinn
9. ETAPP / Pääsküla raba
Maanteerattasõit
N 04.07
Otepää Kuremaa
Triatlon
L 06.07
Toila Valla Spordi- ja Kultuurikeskus
R


Tulemused

Jooksmine
E 17.06
Pelguranna / Stroomi ranna parkla
Maastikurattasõit
P 16.06
Võllaste suusa- ja jooksurada
Järva- Jaani RSK 4. rattavahetusega sõit, Järva 8. rattamaraton, Järva-Jaani 11. rattaralli, Järva 8. rattamaraton- minimaraton lastele
Jooksmine
R 14.06
Elva Kultuurikeskus
10 km jooks, 10 km kepikõnd, Lastejooks 300m, Lastejooks 600m, Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jooksmine
E 10.06
Tallinn
6. ETAPP / Järve terviserada
Jooksmine
P 09.06
Peetri
10 km, 5 km noortejooks, 5 km Lastefond heategevusjooks
L 08.06
Jaanikese motokompleks
Jooksmine
L 08.06
Paunküla Heaolukeskus
2. jooks ümber Paunküla veehoidla
Jooksmine
L 08.06
Paunküla Heaolukeskus
2. Paunküla metsamiil
Maastikurattasõit
L 08.06
Jaanikese motokompleks
Jooksmine
E 03.06
Pirita Velodroom
5. ETAPP / Pirita
Maastikurattasõit
P 02.06
Kiviõli Seikluskeskus
M10 10-15 min sõit, N10 10-15 min sõit, M12 10-15 min sõit, N12 10-15 min sõit, M14 20-30 min sõit, N14 20-30 min sõit, M16 30-45 min sõit, N16 30-45 min sõit, MJ 75-90 min sõit, NJ 30-45 min sõit, ME 75-90 min sõit, NE 75-90 min sõit, M19-34/M35-39 75-90 min sõit, M40-44/M45-49 75-90 min sõit, M50+ 75-90 min sõit
Jooksmine
L 01.06
Lääne-Harju Kultuurikeskus Padise rahvamaja
5 km jooks / käimine, Lastejooks 200 m
Maastikurattasõit
L 01.06
Alutaguse Tervisespordikeskus
Põhisõit, Poolmaraton, Lastesõit - sündinud 2018 ja hiljem, Lastesõit - N8/M8, Lastesõit - N10/M10
Jooksmine
L 01.06
Rakvere linn
Cappy lastejooks, Stebby 5 km ajavõtuga, 5 km Kostüümijooks ajavõtuga, Neptunas 10 km ajavõtuga, VIRTUAAL Cappy lastejooks, VIRTUAAL Stebby 5 km, VIRTUAAL Neptunas 10 km, VIRTUAAL poolmaraton, VIRTUAAL maraton
Jooksmine
R 31.05
Joaoru Puhkeala, Narva
21,1 km, 5 km, Limpa lastejooksud

...