Et En

Keskkonnast

Sportos.eu keskkond on loodud selleks, et koondada kokku kõik oluline informatsioon rahvaspordivõistlustel osavõtjatele, tagamaks võistluseelse ja võistlusjärgse informatsiooni olemasolu. Portaalis kajastame kõiki peamiseid rahvaspordialasid ja rahvaspordiüritusi.

Sportos.eu keskkonna eesmärgiks on tagada inimestele kiirelt ja lihtsalt rahvaspordiüritustega seonduv ülevaatlik ja arusaadavalt esitatud informatsioon. Keskkonnas on võimalik tutvuda võistluskalendriga, võistlusjuhendiga, registreeruda valitud võistlusele, näha tulemusi ning tulemuste ajalugu ja leida hõlpsalt endast pilte erinevatelt võistlustelt. Sportos.eu meeskonna eesmärgiks on tagada rahvaspordiüritustega seonduv oluline informatsioon ühest kohast vältimaks huvitavate ja põnevate võistluste mitte märkamist ning jälgida enda ja sõprade sportliku aktiivsust ja arengut läbi aastate.

Saamaks informatsiooni eesolevatest võistlustest leiate võistluskalendri alt erinevad rahvaspordiüritused, kus on välja toodud toimumise kuupäevad ning võistluse detailvaates korraldajapoolne informatsioon ning registreerumisvõimalus. Samuti on võimalik võistlejate all tutvuda tulemuste ajalooga ja võrrelda oma tulemusi sõprade ja tuttavate tulemustega.

 

Tulemusi saab vaadata nii distantsi põhiselt kui ka võistleja põhiselt. Tulemusi on võimalik erinevate veergude järgi sorteerida ja filtreerida. Kasutaja jaoks huvitavate võimalusetena pakub Sportos.eu keskkond võimalust konkreetse tulemuse detailinfo vaatamiseks ning ka erinevate tulemuste võrdlemiseks. Võrrelda saate ennast nii sõprade kui ka konkurentidega. Erinevate tulemuste võrdlemiseks tuleb konkreetne tulemuse rida lisada võrdlusesse tulemuse rea taga olevale ikoonile klikkides.

 

Koostöös Sportfoto.ee keskkonnaga pakume kasutajale võimalust enda piltide vaatamiseks otse Sportos.eu portaalis. Võistleja fotod kuvatakse koos tema tulemustega. Pärast võistluse toimumist leiate nii tulemused kui ka fotod Sportos.eu keskkonnast!
 

Loomulikult ei puudu portaalis ka võistlustele registreerumine. Eriti mugavaks teeb registreerumise võimalus registreeruda korraga mitmele erinevale võistlusele (suusmaratonile, jookusvõistlusele jne.). Registreerumisel pakutakse võistluste valikus välja kogu võistluste loetelu, mis kasutavad Sportos.eu keskkonna registreerumisvõimalust. Meie registreerimisvorm võimaldab lihtsalt teha massbroneeringut (mitu inimest korraga) ja võistkondade registreerumist.

Juhul, kui Sul on häid mõtteid, kuidas võiks keskkonda veelgi paremaks teha, siis oleksime väga tänulikud, kui annaksid meile oma mõtetest teada.

Meeldivaid spordielamusi soovides,

Sportos.eu meeskond

...