Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 23.06.2024 11:56.

42 km stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 1-100 Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
2 1-100 Tomas Kaurson 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
3 1-100 Risto Roonet 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
4 1-100 Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
5 1-100 Raivo Sala 1970 mees M40 Eesti, Lääne maakond
One Way Afterski Team
6 1-100 Eeri Vahtra 1988 mees M Eesti, Harju maakond
7 1-100 Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
Areal team
8 1-100 Virgo Karu 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
9 1-100 Taavi Kaiv 1989 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
10 1-100 Andres Juursalu 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
11 1-100 Anti Saarepuu 1983 mees M Eesti, Harju maakond
OneWay Afterski Team
12 1-100 Allar Soo 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Areal team
13 1-100 Aimar Hussar 1981 mees M Eesti, Võru maakond
Areal team
14 1-100 Raimo Salla 1987 mees M Eesti, Järva maakond
Türi Jõud
15 1-100 Tarvi Kalnin 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
One Way Afterski Team
16 1-100 Avo Sambla 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
17 1-100 Martin Luts 1997 mees M20 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
18 1-100 Heidi Raju 1990 naine N Eesti, Harju maakond
sparta
Sparta Spordiselts
19 1-100 Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
Areal team
20 1-100 Kaidar Hussar 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
Areal team
21 1-100 Tarmo Neemela 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
22 1-100 Raul Seema 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
23 1-100 Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
One Way Afterski Team
24 1-100 Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
25 1-100 Marko Helgand 1971 mees M40 Eesti, Põlva maakond
26 1-100 Tiit Orlovski 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
27 1-100 Tanel Tepaskent 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Sparta
28 1-100 Lauri Malsroos 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Õhuvägi
29 1-100 Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
30 1-100 Cristian Anton 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
31 1-100 Toomas Laur 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
32 1-100 Hans-Kristen Rootalu 1996 mees M20 Eesti, Harju maakond
33 1-100 Sairos Tamm 1993 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
34 1-100 Arvi Anton 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Team 30+
Viljandi Suusaklubi
35 1-100 Ivar Ivanov 1984 mees M Eesti, Võru maakond
36 1-100 Andreas Kraas 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
37 1-100 Peep Kivil 1973 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Maraton
38 1-100 Uku Karing 1984 mees M Eesti, Järva maakond
39 1-100 Priit Narusk 1977 mees M Eesti, Võru maakond
40 1-100 Tanel Veski 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Extreme Sport
41 1-100 Üllar Lillmets 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
Rakvere Siplased/CRAFT
42 1-100 Ivo Tupits 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
43 1-100 Sulo Mannine 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
44 1-100 Kristjan Linnus 1993 mees M Eesti, Põlva maakond
Areal team
45 1-100 Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
46 1-100 Priit Videvik 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
47 1-100 Emeri Lepp 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
48 1-100 Reimo Nook 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
49 1-100 Raio Piiroja 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
50 1-100 Kaido Pesor 1970 mees M40 Eesti, Rapla maakond
51 1-100 Alar Reiska 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
52 1-100 Alar Krautman 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Krautmani Terviseakadeemia
53 1-100 Urmas Rajaver 1988 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
54 1-100 Madis Sildvee 1978 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
55 1-100 Egert Lepiksaar 1999 mees M17 Eesti, Lääne-Viru maakond
Karupesa team
56 1-100 Marek Nõmm 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
A2K
57 1-100 Rainer Tokko 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
58 1-100 Ain Kilk 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
59 1-100 Artur Rauk 1986 mees M Eesti, Võru maakond
Õhuvägi
60 1-100 Villu Klesmann 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
61 1-100 Urmas Kanep 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
62 1-100 Vootele Jagomägi 1996 mees M20 Eesti, Tartu maakond
63 1-100 Heleri Kivil 1977 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
64 1-100 Margus Kaasik 1970 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
65 1-100 Talis Nurk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
66 1-100 Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
67 1-100 Tiit Voodla 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
68 1-100 Teet Jagomägi 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
69 1-100 Tauno Mölder 1986 mees M Eesti, Võru maakond
70 1-100 Ain Rästa 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
71 1-100 Andres Pae 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
Suusahullud
72 1-100 Peeter Poopuu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
73 1-100 Terje Piirmann 1980 naine N Eesti, Võru maakond
74 1-100 Jaanus Laidvee 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
75 1-100 Argo Maasikmäe 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
76 1-100 Jüri Vahar 1967 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
SUKL Jõulu
77 1-100 Kaupo Jalasto 1958 mees M50 Eesti, Harju maakond
78 1-100 Margus Kaur 1968 mees M40 Eesti, Tartu maakond
79 1-100 Valentin Lunkov 1973 mees M40 Venemaa, St.Peterburg
ski team of the Northern Lights
80 1-100 Jaanus Johanson 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
81 1-100 Margus Parts 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Kiili Spordiklubi
82 1-100 Kevo Kärp 1984 mees M Eesti, Viljandi maakond
83 1-100 Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
84 1-100 Kaivo Kiple 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
85 1-100 Janar Tatomir 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
86 1-100 Martin Kruus 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
87 1-100 Marko Lamp 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
88 1-100 Tiit Kollo 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
89 1-100 Lars Riisalu 1981 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
90 1-100 Andres Laineste 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
91 1-100 Meelis Laanemets 1979 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
92 1-100 Raimo Rotberg 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
HARJUMAA RATTA- JA SUUSAKLUBI MTÜ
93 1-100 Ene Aigro 1960 naine N50 Eesti, Valga maakond
94 1-100 Viktor Mazko 1972 mees M40 Venemaa, St. Petersburg
95 1-100 Sille Rell 1970 naine N40 Eesti, Tartu maakond
96 1-100 Allan-Peeter Jaaska 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
97 1-100 Indrek Lepiksaar 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Delaval
98 1-100 Arvi Schilf 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
99 1-100 Bruno Lippur 1973 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
100 1-100 Hannes Hermaküla 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
101 101-200 Hannes Pool 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
CFC
102 101-200 Hanno Traks 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
103 101-200 Urmas Voitka 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
104 101-200 Andre Pukk 1977 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
105 101-200 Rasmus Pruul 1982 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
106 101-200 Kuldar Aavik 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
107 101-200 Taavi Tammik 1993 mees M Eesti, Pärnu maakond
108 101-200 Priit Kuuskla 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
109 101-200 Janek Jõgis 1971 mees M40 Eesti, Põlva maakond
110 101-200 Tarmo Siimsaare 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
LWE
111 101-200 Cheron Lukk 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
112 101-200 Arno Anton 1958 mees M50 Eesti, Tartu maakond
113 101-200 Heigo Saar 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
114 101-200 Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
115 101-200 Andres Keär 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakke
116 101-200 Tiina Tiisler 1979 naine N Eesti, Põlva maakond
Tartu Rulluisuklubi
117 101-200 Raivo Terve 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
118 101-200 Aivo Traks 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
119 101-200 Aivar Juhandi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
120 101-200 Tarmo Karama 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
121 101-200 Erko Virgepuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
122 101-200 Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
123 101-200 Kristjan Savisikk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
124 101-200 Taavi Vahar 1993 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
125 101-200 Liis Jääger 1998 naine N20 Eesti, Tartu maakond
Karupesa Team
126 101-200 Priit Tiidla 1991 mees M Eesti, Võru maakond
Tartu Suusaklubi
127 101-200 Oliver Tampuu 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
128 101-200 Denis Aleksandrov 1974 mees M40 Venemaa, Russia
ski team of the Northern Lights
129 101-200 Erki Täht 1968 mees M40 Eesti, Valga maakond
130 101-200 Ragnar Krooni 1980 mees M Eesti, Järva maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
131 101-200 Margus Maidre 1978 mees M Eesti, Rapla maakond
132 101-200 Alo Järve 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
133 101-200 Olivar Kits 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
134 101-200 Jaanus Robi 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
135 101-200 Ain Fjodorov 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
136 101-200 Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
137 101-200 Priit Pullerits 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
138 101-200 Kaspar Kala 1993 mees M Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
139 101-200 Janek Trepp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
140 101-200 Toomas Uiboleht 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
ASSA ABLOY
141 101-200 Reimo Leol 1977 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
142 101-200 Andrus Danilov 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
143 101-200 Kuido Kond 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
144 101-200 Andres Leosk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
145 101-200 Anti Arak 1973 mees M40 Eesti, Valga maakond
areal team
146 101-200 Toomas Meldre 1973 mees M40 Eesti, Võru maakond
OK Võru
147 101-200 Margus Kaegas 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
148 101-200 Dmitry Parygin 1974 mees M40 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
149 101-200 Mart Vernik 1977 mees M Eesti, Harju maakond
150 101-200 Martin Siimer 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
ProRunner
151 101-200 Jaak Urm 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Serviti
152 101-200 Raul Maripuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
153 101-200 Mikk Jakobson 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
154 101-200 Kalle Kukk 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
155 101-200 Rain Praks 1992 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
156 101-200 Ingmar Vutt 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
157 101-200 Targo Kalamees 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
158 101-200 Meelis Mälberg 1970 mees M40 Eesti, Põlva maakond
Värska OK Peko
159 101-200 Endrus Arge 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
160 101-200 Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
161 101-200 Kaido Hermat 1988 mees M Eesti, Harju maakond
A2K
162 101-200 Virgo Arge 1978 mees M Eesti, Harju maakond
163 101-200 Tiina Idavain 1957 naine N50 Eesti, Järva maakond
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
164 101-200 Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
165 101-200 Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
InFocus
166 101-200 Viktor Kassatkin 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triathlon Klubi
167 101-200 Anti Looskari 1977 mees M Eesti, Harju maakond
168 101-200 Juhan Paabstel 1988 mees M Eesti, Harju maakond
169 101-200 Tarmo Kärdi 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
170 101-200 Katrin Juurak 1982 naine N Eesti, Pärnu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
171 101-200 Marek Mägi 1977 mees M Eesti, Saare maakond
A2K
172 101-200 Viktor Isakov 1955 mees M60 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
173 101-200 Aivar Angelstok 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
174 101-200 Ivo Värk 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
175 101-200 Janno Nõmm 1980 mees M Eesti, Pärnu maakond
A2K
A2K Spordiklubi
176 101-200 Jürgo Raid 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
177 101-200 Markus Kaasik 1999 mees M17 Eesti, Jõgeva maakond
178 101-200 Ragnar Kaasik 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Jüri Jõud
179 101-200 Raido Kukk 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (sära silmis läbi talve!)
180 101-200 Raimond Voolaid 1995 mees M Eesti, Harju maakond
181 101-200 Indrek Reitsak 1977 mees M Eesti, Harju maakond
182 101-200 Tarvo Treier 1982 mees M Eesti, Harju maakond
183 101-200 Sander Tars 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
184 101-200 Lauri Tikk 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
185 101-200 Jaanus Kütson 1980 mees M Eesti, Harju maakond
186 101-200 Aare Pilvet 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
187 101-200 Riho Vals 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
188 101-200 Mihkel Tammeleht 1977 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
189 101-200 Erko Kurvits 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Keremeister
190 101-200 Hardi Heinsar 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
Scoutspataljon Team
Scoutspataljon TeamKaitsevägi
191 101-200 Tauno Treier 1978 mees M Eesti, Harju maakond
192 101-200 Tõnu Tänav 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
193 101-200 Marek Järve 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
194 101-200 Tauri Hainsoo 1987 mees M Eesti, Põlva maakond
195 101-200 Andrey Roop 1958 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Elektrijaamade Spordiklubi
196 101-200 Martin Vinni 1987 mees M Eesti, Harju maakond
197 101-200 Enn Kaaret 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
198 101-200 Jako Haikara 1966 mees M50 Eesti, Saare maakond
199 101-200 Kalmar Karro 1975 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
200 101-200 Hillar Valk 1945 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
VOC/Rattabaas
201 201-300 Valde Viiding 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Hang Loose
202 201-300 Marti Pungits 1989 mees M Eesti, Võru maakond
203 201-300 Janno Greenbaum 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
204 201-300 Jüri Linde 1971 mees M40 Eesti, Saare maakond
205 201-300 Vjatseslav Umrihhin 1962 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
206 201-300 Andres Valkna 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
207 201-300 Aivo Rikka 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Spordiklubi Teerajaja MTÜ
208 201-300 Rein Kalle 1975 mees M40 Eesti, Põlva maakond
209 201-300 Martin Suuroja 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Viitna Suusaklubi
210 201-300 Riho Vaikmäe 1980 mees M Eesti, Põlva maakond
MX MANIA
211 201-300 Kurmet Kaldaru 1996 mees M20 Eesti, Võru maakond
212 201-300 Tarmo Eerik 1982 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
213 201-300 Margus Piiriste 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
214 201-300 Priit Laidvee 1968 mees M40 Eesti, Võru maakond
215 201-300 Tarmo Leeman 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
216 201-300 Jüri Ellen 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
217 201-300 Indrek Mägi 1977 mees M Eesti, Viljandi maakond
218 201-300 Veiko Hintsov 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
219 201-300 Priit Randpõld 1968 mees M40 Eesti, Rapla maakond
220 201-300 Ahto Selter 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
221 201-300 Nikolay Nesterov 1956 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Elektrijaamade Spordiklubi
222 201-300 Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
223 201-300 Kuldar Pruus 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
224 201-300 Hardo Mõek 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
225 201-300 Jaanus Kaur 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
226 201-300 Alexey Mudrov 1960 mees M50 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
227 201-300 Bruno Münter 1956 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
228 201-300 Bruno Tammaru 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
229 201-300 Tatiana Mazko 1978 naine N Venemaa, St. Petersburg
230 201-300 Peep Konrad 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
231 201-300 Marek Ainsam 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
232 201-300 Taavi Mõts 1981 mees M Eesti, Harju maakond
233 201-300 Egert Virkunen 1994 mees M Eesti, Jõgeva maakond
234 201-300 Argo Olesk 1973 mees M40 Eesti, Võru maakond
235 201-300 Mairolt Kakko 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Aktiivikeskus MTÜ
236 201-300 Monika Lääne 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
237 201-300 Heiki Möll 1989 mees M Eesti, Võru maakond
238 201-300 Einar Tooming 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
239 201-300 Agris Krievans 1986 mees M Läti, Nauksenu novads
240 201-300 Peep Joonas 1966 mees M50 Eesti, Võru maakond
Private Project
241 201-300 Andres Lukkats 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
242 201-300 Ülar Lehiste 1970 mees M40 Eesti, Valga maakond
LWE
243 201-300 Merle Lilleoru 1977 naine N Eesti, Harju maakond
244 201-300 Hannes Aron 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
245 201-300 Anu Kilki 1970 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi
246 201-300 Kalev Kalda 1989 mees M Eesti, Võru maakond
Sparta
247 201-300 Hjalmar Konno 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
248 201-300 Virgo Raadla 1973 mees M40 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
249 201-300 Alvar Leola 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
250 201-300 Olavi Ründva 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
251 201-300 Tõnu Ernits 1974 mees M40 Eesti, Võru maakond
252 201-300 Vladimir Bobrov 1954 mees M60 Venemaa, Moscow
253 201-300 Marek Aarniste 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI
254 201-300 Tauno Vare 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
255 201-300 Jüri Soovik 1958 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
256 201-300 Kalju Vaikjärv 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
257 201-300 Vello Voolaid 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
258 201-300 Jaanus Treilmann 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
259 201-300 Kirke Saar 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
260 201-300 Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
261 201-300 Jaanus Pino 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
262 201-300 Veikko Tamlak 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
263 201-300 Karl Egert Sepp 1998 mees M20 Eesti, Valga maakond
264 201-300 Ermo Kruuse 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
265 201-300 Indrek Lillo 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
266 201-300 Silver Ambos 1958 mees M50 Eesti, Valga maakond
267 201-300 Allan Toim 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
268 201-300 Robert Mälk 1970 mees M40 Eesti, Saare maakond
269 201-300 Ago Käis 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
270 201-300 Elina Lasseron 1967 naine N40 Eesti, Harju maakond
EWK
271 201-300 Triin Lett 1966 naine N50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
272 201-300 Jaanis Merila 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
273 201-300 Raivo Sellik 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
274 201-300 Juhan Änilane 1951 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
275 201-300 Neeme Univer 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
276 201-300 Erik Pikkor 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
277 201-300 Taivo Tolli 1981 mees M Eesti, Lääne maakond
X-Sport Team
278 201-300 Kaspar Lood 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
279 201-300 Arvi Suur 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
280 201-300 Aivo Sepp 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
281 201-300 Tiit Kabonen 1960 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
282 201-300 Jaanus Adusoo 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
283 201-300 Mati Saarend 1951 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
284 201-300 Egert Akenpärg 1986 mees M Eesti, Harju maakond
285 201-300 Leili Prans 1951 naine N60 Eesti, Tartu maakond
286 201-300 Voova Vilberg 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond
287 201-300 Helle Persitski 1966 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK ProRunner
288 201-300 Andres Jaanus 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
EWK
289 201-300 Guido Soodla 1967 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
290 201-300 Veiko Artel 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
DSV Spordiklubi
291 201-300 Joosep Kinks 1987 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
292 201-300 Indrek Iho 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO SUKL
293 201-300 Lauri Jaanus 1991 mees M Eesti, Harju maakond
294 201-300 Veiko Karp 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
295 201-300 Märt Kivila 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
296 201-300 Tarmo Pintson 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
297 201-300 Marek Hussar 1979 mees M Eesti, Võru Maakond
298 201-300 Jarek Jänese 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
299 201-300 Siim Külasepp 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
EWK
300 201-300 Kaido Kerik 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
301 301-400 Alar Alumaa 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
302 301-400 Tarvo Jõeste 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
303 301-400 Siim Saidla 1981 mees M Eesti, Harju maakond
304 301-400 Ojari Paas 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
305 301-400 Peeter Piirimägi 1979 mees M Eesti, Võru maakond
Kagu MK
306 301-400 Tauno Ojasaar 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna Sk
307 301-400 Argo Miller 1969 mees M40 Eesti, Saare maakond
308 301-400 Leo Härm 1947 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
309 301-400 Tiit Riisalo 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
310 301-400 Mari Hummal 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
311 301-400 Margus Pauts 1981 mees M Eesti, Harju maakond
312 301-400 Juhan Paabstel 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
313 301-400 Kaido Hanikat 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
Conviso
314 301-400 Vahur Loosaar 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
315 301-400 Ivars Zagars 1971 mees M40 Läti, Riga
316 301-400 Kaija Vahtra 1986 naine N Eesti, Võru maakond
317 301-400 Raivo Erik 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
318 301-400 Vahur Veeroja 1985 mees M Eesti, Võru maakond
319 301-400 Kalvo Kalmu 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
SAKU SUUSAKLUBI
320 301-400 Andres Part 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
SPARTA
321 301-400 Mikk Rajaver 1988 mees M Eesti, Harju maakond
322 301-400 Kaido Silmus 1977 mees M Eesti, Võru maakond
323 301-400 Herkki Suurman 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
324 301-400 Indrek Siilaberg 1980 mees M Eesti, Harju maakond
325 301-400 Mati Laur 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
Haanja RK
326 301-400 Jaanus Altoja 1971 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
327 301-400 Tõnu Ilves 1963 mees M50 Eesti, Tartu maakond
328 301-400 Margus Mustimets 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
329 301-400 Magnus Karukäpp 1976 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
330 301-400 Raul Olesk 1960 mees M50 Eesti, Tartu maakond
331 301-400 Arno Peever 1991 mees M Eesti, Harju maakond
332 301-400 Tiit Puur 1960 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
333 301-400 Andrus Prangli 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
334 301-400 Kaire Vaher 1972 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
335 301-400 Kalev Albri 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
336 301-400 Mikk Mägi 1995 mees M Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
337 301-400 Kaupo Jõeveer 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
338 301-400 Kaidu Kepp 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
339 301-400 Indrek Mumm 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
340 301-400 Rain Tulp 1967 mees M40 Eesti, Rapla maakond
341 301-400 Imre Märs 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
342 301-400 Jaanus Pulles 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
343 301-400 Markko Abel 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Tartu keegliklubi
344 301-400 Margus Alttoa 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
345 301-400 Tõnu Jürimaa 1947 mees M60 Eesti, Valga maakond
EWK
346 301-400 Varis Peisenieks 1957 mees M50 Läti, Salaspils
Kāpa OK
347 301-400 Tago Teetamm 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
348 301-400 Einar Mitt 1957 mees M50 Eesti, Põlva maakond
349 301-400 Elin Ilves 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
350 301-400 Kaarel Tiganik 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
351 301-400 Hanno Murrand 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
352 301-400 Marek Tammemäe 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
353 301-400 Kristina Uibo 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
354 301-400 Ivar Liivamägi 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
355 301-400 Kristjan Õim 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
356 301-400 Heino Märks 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
357 301-400 Signe Riisalo 1968 naine N40 Eesti, Harju maakond
358 301-400 Jaanus Erlemann 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
359 301-400 Reimo Raid 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
360 301-400 Algimantas Janusauskas 1974 mees M40 Leedu, Lithuania
ANTARIS TEAM
361 301-400 Vahur Vingisaar 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
362 301-400 Kalle Pormann 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
363 301-400 Mait Kõiv 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
364 301-400 Marko Rundu 1977 mees M Eesti, Viljandi maakond
365 301-400 Valdis Kokorišs 1964 mees M50 Läti, Rīga
MONA
366 301-400 Martins Platacis 1982 mees M Läti, Latvia
Rollertour Cēsis
Meridians OK
367 301-400 Kalle Kotka 1965 mees M50 Eesti, Võru maakond
368 301-400 Jana Kink 1968 naine N40 Eesti, Tartu maakond
369 301-400 Peeter Hendrikson 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
370 301-400 Sten Pärnits 1991 mees M Eesti, Harju maakond
371 301-400 Heiki Tomann 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
372 301-400 Jaanus Pihla 1972 mees M40 Eesti, Võru maakond
373 301-400 Heiki Pensa 1959 mees M50 Eesti, Võru maakond
374 301-400 Kristo Hütt 1980 mees M Eesti, Võru Maakond
375 301-400 Edvin Parksepp 1985 mees M Eesti, Võru maakond
376 301-400 Heiki Randmäe 1969 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
377 301-400 Sander Pihlak 1978 mees M Eesti, Harju maakond
378 301-400 Urmas Rehe 1968 mees M40 Eesti, Võru maakond
379 301-400 Antti Haljak 1978 mees M Eesti, Harju maakond
380 301-400 Meelis Udras 1978 mees M Eesti, Võru maakond
381 301-400 Tõnis Räim 1972 mees M40 Eesti, Võru maakond
382 301-400 Udo Lüüs 1955 mees M60 Eesti, Tartu maakond
383 301-400 Venda Vihmann 1965 mees M50 Eesti, Valga maakond
384 301-400 Aili Sarik 1968 naine N40 Eesti, Võru maakond
385 301-400 Uuno Ruus 1953 mees M60 Eesti, Võru maakond
386 301-400 Raiko Tigane 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
387 301-400 Marko Lille 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
388 301-400 Tarmo Kalviste 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
389 301-400 Tõnu Henk 1961 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
390 301-400 Alexander Parygin 1947 mees M60 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
391 301-400 Vevo Pikkoja 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
392 301-400 Tõnis Liivak 1955 mees M60 Eesti, Tartu maakond
393 301-400 Rivo Roo 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
394 301-400 Tõnu Tolm 1953 mees M60 Eesti, Võru maakond
395 301-400 Kardo Haljaste 1983 mees M Eesti, Jõgeva maakond
396 301-400 Gunnar Laas 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
397 301-400 Tiit Pertel 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
398 301-400 Teet Lill 1967 mees M40 Eesti, Tartu maakond
399 301-400 Peet Paal 1953 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
400 301-400 Hanno Riismaa 1972 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
401 401-500 Maria Tamm 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
402 401-500 Valev Altmets 1967 mees M40 Eesti, Järva maakond
403 401-500 Villu Leegen 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
404 401-500 Tauno Antsmäe 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
405 401-500 Tiit Riismaa 1949 mees M60 Eesti, Harju maakond
406 401-500 Valmar Vallimäe 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
AKSK
407 401-500 Aivar Rahno 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
408 401-500 Guido Pärnits 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
409 401-500 Margit Vaarma 1982 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Kaitsevägi, 1.jalaväebrigaad
410 401-500 Kullar Viimne 1980 mees M Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
411 401-500 Sven Põldme 1982 mees M Eesti, Harju maakond
412 401-500 Jüri Uha 1997 mees M20 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
413 401-500 Meelis Paumets 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
414 401-500 Rain Pööra 1971 mees M40 Eesti, Võru Maakond
415 401-500 Aleksandr Varikov 1983 mees M Eesti, Võru Maakond
416 401-500 Epp Voitka 1966 naine N50 Eesti, Võru maakond
Ok Võru
417 401-500 Ivo Kaljula 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
418 401-500 Raigo Saar 1983 mees M Eesti, Saare maakond
419 401-500 Aivar Leius 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
420 401-500 Janis Kirbits 1981 mees M Eesti, Valga maakond
AKSK
421 401-500 Sven Feldmann 1978 mees M Eesti, Võru maakond
422 401-500 Sven Viks 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
423 401-500 Samuel Saadoja 1998 mees M20 Eesti, Harju maakond
424 401-500 Olev Marja 1953 mees M60 Eesti, Võru maakond
425 401-500 Margus Marrandi 1973 mees M40 Eesti, Järva maakond
SK Esto
426 401-500 Raul Vibo 1970 mees M40 Araabia Ühendemiraadid, Abu Dhabi
427 401-500 Märt Kuus 1979 mees M Eesti, Võru maakond
428 401-500 Veiko Pak 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
429 401-500 Tanel Mõttus 1985 mees M Eesti, Võru maakond
LWE
430 401-500 Kaido Koemets 1987 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Suusaklubi
431 401-500 Birgit Murumägi 1997 naine N20 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi suusaklubi
432 401-500 Jaanus Elmers 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
433 401-500 Madis Kirt 1991 mees M Eesti, Valga maakond
434 401-500 Gaabriel Tavits 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
435 401-500 Bret-Gregor Maidre 1999 mees M17 Eesti, Rapla maakond
436 401-500 Raul Zirkel 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
437 401-500 Raul Jalast 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
438 401-500 Olle Kärner 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
439 401-500 Mait Müürsepp 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
440 401-500 Andres Lass 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
441 401-500 Vaike Tomann 1954 naine N60 Eesti, Tartu maakond
442 401-500 Lauri Vares 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
443 401-500 Vytautas Trakimas 1984 mees M Leedu, Lithuania
Joker Team
444 401-500 Meelis Palover 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
445 401-500 Margus Puru 1972 mees M40 Eesti, Võru maakond
446 401-500 Epp Talvik 1958 naine N50 Eesti, Järva maakond
447 401-500 Martin Laansalu 1989 mees M Eesti, Võru maakond
448 401-500 Toomas Ronk 1971 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
449 401-500 Jevgeni Voloshin 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
450 401-500 Indrek Aasmäe 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
451 401-500 Kristine Veita 1974 naine N40 Läti, Sigulda
452 401-500 Oskars Zernis 1969 naine N40 Läti, Latvia
453 401-500 Tarmo Timmi 1973 mees M40 Eesti, Võru maakond
454 401-500 Karel Nagel 1999 mees M17 Eesti, Võru maakond
455 401-500 Emma-Riin Ivask 1991 naine N Eesti, Võru maakond
456 401-500 Kristo Ivask 1986 mees M Eesti, Võru maakond
457 401-500 Kristiina Himma 1998 naine N20 Eesti, Võru maakond
458 401-500 Rivo Fomotškin 1989 mees M Eesti, Võru maakond
1001 Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
1002 Sulev Muru 1957 mees M50 Eesti, Võru maakond
1003 Indrek Pak 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
1004 Arvo Raja 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
1005 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
1006 Mati Kallemets 1947 mees M60 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
1009 Juhan Lukk 1949 mees M60 Eesti, Lääne maakond
SK SULA
1010 Priidu Priks 1937 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
1011 Heini Tammik 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond

...