Et En

HOIATUS: Naiste XL särgid on läbi müüdud - meeste XL kohe otsas!

16.05.2024
Sel aastal ootab Rakvere ööjooksjaid ees mündiroheline võistlussärk.
Sel aastal ootab Rakvere ööjooksjaid ees mündiroheline võistlussärk.

Eesti Ööjooks - Rakvere osavõtu tingimuseks on osalemine korraldaja poolt tagatavas särgis. Särk kannab Rakvere jooksupeo disaini ja on tehnilisest materjalist - hingav ja kiiresti kuivav.

Sarnaselt piiratud pääsmete arvule on ka erineva lõikega (N/M) särke kindlas koguses, lähtudes paljuski eelmiste aastate tellimustest.

 

Nagu lõppevad ühel hetkel stardikohad nii võivad lõppeda ka huvitatule kõige sobilikumad särgi suurused. Enne võistluspäeva.

 

LÄBI ON MÜÜDUD naiste XL särk ja kohe-kohe on tõenäoliselt otsas ka meeste XL. Järgmistena näeme laojäägist kadumas naiste L, XXL ja XS suuruseid. Meeste puhul on viimased ühikud veel saadaval 3XL, XXL ja S suurusi. Meeste XL särke on veel järel 27 tk.

 

Teeme veelkord üleskutse - kui soovid osaleda Rakveres 1. juunil toimuval Eesti Ööjooksul, siis kindlusta pääse ja endale sobilik särgi suurus. Kõike on piiratud hulgal, soovist tagada heal tasemel korralduse kvaliteeti ja vältimaks raiskamist (sh särkide jääki).

 

Naistele saame soovitada sobiliku suuruse puudumisel ühe variandina ka meeste lõike kaalumist (suures piires on naiste XL võrdne meeste L suurusega):

Kommentaarid
Kommentaare pole. Saad olla esimene julge, kes kommentaari lisab :)
Nimi: E-post:
Kontrollkood

...