Et En

JALGRATTUR, TREENER, MATKAJUHT, ÕPETAJA ootame sind kaasa lööma jalgrattanädalal!

28.05.2024
#JALGRATTANÄDAL
#JALGRATTANÄDAL
Seoses 03. juunil toimuva rahvusvahelise jalgrattapäevaga korraldame taaskord kampaaniat, kus innustame inimesi jalgrattaga sõitma. Kampaania leiab aset üle Eesti ajavahemikul 03.-09. juuni, kus rattatreenerid, harrastajad ja matkakorraldajad oma teadmisi jagavad. Jalgrattanädala jooksul ootame just Sind sündmuse korraldamisel kaasa aitama!

Jalgrattanädala jooksul võib igaüks ürituse luua ja selle info meile saata. Jalgrattanädala sündmuse saad lisada siia https://forms.gle/2GmAiPTiX4q5CvGX7. Ürituseks võib olla jalgrattamatk või koolitus, hommikuveeremine või ühistreeningud õhtul, liiklusohutuse teemadele suunatud infopäev, liikluslinnaku päev lastele või mõni muu sündmus teie valikul.

Jalgrattanädala sündmused leiad www.scult.app/jalgrattanadal ja rakenduses SCULT.app. SCULT äpp on lihtne trennirakendus treeneritel ja instruktoritel, treeningute tasuta üleslaadimiseks ja trennihuvilistel treeningutega liitumiseks. SCULT trenniplatvorm koosneb kahest äpist, mis on allalaetavad App Store ja Google Play - www.scult.app
✅ SCULT Partner äpp - instruktoritele ja treeneritele
✅ SCULT äpp - trennihuvilistele leidmaks treeninguid üle Eesti.

???? Jalgrattanädala jooksul toimuvaid TASUTA sündmuseid on tulemas mitmeid ja liikuma innustavad enda eeskujul ka avaliku elu tegelased. Jalgrattanädala üritused annavad võimaluse tuua rohkelt inimesi ohutult rattaga liikuma ja seeläbi ka treening - või matkarühmadega liituma. Anna oma panus tervema Eesti eest ja korralda mõni vahva sündmus oma kodukohas!

Jalgrattanädala eestvedajad on Hawaii Express, moomoo ja SCULT.app ning kampaaniat toetavad Politsei- ja Piirivalveamet ja Eesti Jalgratturite Liit.
 
SCULT Technology OÜ (F. R. Faehlmanni 6, Tallinn, ESTONIA)
Lisainfo oliver@scult.comestonia@scult.com

Facebook SCULT Estonia Instagram SCULT World

Get SCULT.app www.scult.app 

Kommentaarid
Kommentaare pole. Saad olla esimene julge, kes kommentaari lisab :)
Nimi: E-post:
Kontrollkood

...