Johannes Sikk ja Beate Jansone võtsid võidud 7.Kristiine Rahvajooksul

01.09.2024
Johannes Sikk haaras liidriohjad kohe alguses

Triatloniklubile 21CC /Trihards läksid võidud nii naiste kui meeste arvestuses

Laupäeval, 31.augustil toimus 7. Kristiine Rahvajooks. Kuigi võistluspäevale eelnenud ööl ja ka hommikul sadas kõvasti, siis poolteist tundi enne starti lõppenud vihmasadu pakkus jooksrahvale suurepärase jooksupäeva.

Nagu varasematel kordadel, nii joosti ka 7. Kristiine rahvajooksul kaks 2,5 kilomeetrist ringi. Kohe alguses läks jooksjate rivi ette Johannes Sikk, kes suurendas edumaad ja hoidis finišis järgmiste ees turvalise vahe. Võitja lõpuajaks märgiti protokolli 15:20. Teise ja kolmanda koha peale käis äge võitlus ja napimast napimalt sai ajaga 15:37 teise koha Remi Edur, kes ühtlasi oli parim noorte A vanuseklassis. Kolmandaks jäi sama ajaga ja ka noorte A klassis võistelnudRonan Salmu.
Kiireim naine oli üldarvestuses 20.koha saanud lätlanna Beate Jansone, kes ajaga 17:53 oli ühtlasi ka parim noorte A vanuseklassis. Paremuselt teiseks jooksis end Evamaria Albert, kes ajaga 18:19 oli parim noorte B vanuseklassi. Kolmanda koha saavutas
ajaga 18:32 naiste üldarvestuses samuti B klassis võistlev  Etriin Etverk.

Seitsmendat korda toimunud Kristiine rahvajooksu viiekilomeetrise põhijooksul alustas ja lõpetas 200 osavõtjat
7.Kristiine rahvajooksu tulemused ja diplomid

7. Kristiine Rahvajooksu võitjad Johannes SIkk ja Beate Jansone finišeerimas.

Kristiine Rahvajooksu esimesed stardid toimusid Löwenruh pargis, kus lastejooksudel osales kokku 95 väikest jooksusõpra