Et En

VÕIDA Eesti koondise rattariided moomoolt!

02.06.2024
VÕIDA Eesti koondise rattariided moomoolt!
VÕIDA Eesti koondise rattariided moomoolt!

LOOSIMINE! Kõigi #jalgrattanädalal SCULT.appis sündmuse või sõidu korraldanud ratturite vahel loosime välja Eesti koondise rattariided moomoolt! Kui soovid suvele vastu minna sama coolilt nagu Madis Mihkels, siis pane oma sõit üles!

 

 

Lisainfo:
Seoses 03. juunil toimuva rahvusvahelise jalgrattapäevaga korraldame taaskord kampaaniat, kus innustame inimesi jalgrattaga sõitma. Kampaania leiab aset üle Eesti ajavahemikul 03.-09. juuni, kus rattatreenerid, harrastajad ja matkakorraldajad oma teadmisi jagavad. Jalgrattanädala jooksul ootame just Sind sündmuse korraldamisel kaasa aitama!

ℹ️ Jalgrattanädala jooksul võib igaüks ürituse luua ja selle info meile saata. Jalgrattanädala sündmuse saad lisada siia https://forms.gle/2GmAiPTiX4q5CvGX7. Ürituseks võib olla jalgrattamatk või koolitus, hommikuveeremine või ühistreeningud õhtul, liiklusohutuse teemadele suunatud infopäev, liikluslinnaku päev lastele või mõni muu sündmus teie valikul.

???? Jalgrattanädala sündmused leiad www.scult.app/jalgrattanadal ja rakenduses SCULT.app. SCULT äpp on lihtne trennirakendus treeneritel ja instruktoritel, treeningute tasuta üleslaadimiseks (SCULT Partner äpp) ja trennihuvilistel treeningutega liitumiseks (SCULT äpp). SCULT trenniplatvorm koosneb kahest äpist, mis on allalaetavad App Store ja Google Play - www.scult.app

 

Jalgrattanädala eestvedajad on Hawaii Expressi, moomoo ja SCULT.app ning kampaaniat toetavad Politsei- ja Piirivalveamet ja Eesti Jalgratturite Liit.

Kommentaarid
Kommentaare pole. Saad olla esimene julge, kes kommentaari lisab :)
Nimi: E-post:
Kontrollkood

...